Home / Sansasyonel Haber / Sansasyonel Haber Yaşam

Sansasyonel Haber Yaşam

Sansasyonel Haber Yaşam – Kızının kaçırıldığını iddia eden anne, kızını meğer kendisi alıkoymuş! Detaylar haberin devamında…

Antalya’nın Alanya ilçesinde, 4 yaşındaki kızı E.P.’nin kaçırıldığını iddia edip sosyal medya üzerinden yardım talebinde bulunan yabancı uyruklu Y.P.’nin, kızını kendisinin alıkoyduğu anlaşıldı! Eşi ile ayrı olan Y.P.’nin, velayeti eski eşinde olan kızını görüş izninin ardından babasına geri vermeyip alıkoyduğu ortaya çıktı.

Yerleşik olarak ülkemizde yaşayan yabancı uyruklu Y.P., sosyal medya üzerinden 6 Ağustos 2022 Cumartesi günü yaptığı paylaşımda, 4 yaşındaki kız çocuğu E.P.’nin kaçırıldığını iddia ederek yardım talebinde bulundu. Yapılan paylaşımda bir de araç plakası bulunuyordu. Y.P., sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımda; 2 gün önce bir kız çocuğunun kaçırıldığını, kaçırılan çocuğun isminin E., yaşının 4, boyunun 120 santimetre olduğunu, Türkçe ve Felemenkçe dillerini konuşabildiğini belirtti. Sosyal medya üzerinden paylaşımın yayılmasını isteyip yardım talebinde bulundu. Birçok duyarlı ve merhametli vatandaş, destek olabilmek amacı ile sosyal medya üzerinden bu paylaşımı yaydı. Kısa bir süre içerisinde yüzlerce paylaşım ile yayılan çağrının ardından Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü harekete geçti.

İnceleme başlatan Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri, detaylı çalışma ile olayın aslını ortaya çıkardı. Kızının kaçırıldığı iddiasıyla sosyal medya üzerinden yardım çağrısı yapan Y.P.’nin, velayeti bir süre önce boşandığı F.P.’de olan kızını görüş izninde aldıktan sonra babasına geri vermediği, şehir dışındaki babanın Alanya’ya gelip çocuğunu alarak götürdüğü tespit edildi. İnceleme sonrası anne Y.P., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. İfadesinin alınmasının ardından Y.P., serbest bırakıldı.

About iga

Check Also

Ümit Öğretmen Öğrencilerine Dersleri Sevdiriyor

Sansasyonel Haber – Ümit Öğretmen Çocuk Odasında Çektiği Videolarla Öğrencilere Dersleri Sevdirmeyi Amaçlıyor Kayseri’de bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.