Home / Sansasyonel Haber / Sansasyonel Haber Politika

Sansasyonel Haber Politika

Sansasyonel Haber Politika – Devlet Bahçeli’den terörle mücadele edenler için “şeref madalyası” verilmesi önerisi!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli; Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası, ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğü, toplumun huzuru, birlik ve beraberliği için yurt içinde ya da yurt dışında üstün feragat, fedakarlık, başarı ve fayda göstererek terörle mücadele edenlere, hem mükafatlandırmak hem de motive etmek açısından “Devlet Şeref Madalyası” verilmesi talebinde bulundu.

Terörün sadece Türkiye’nin değil, tüm insanlığın ortak düşmanı ve ortak problemi olduğunu ifade eden Devlet Bahçeli, Türkiye’nin terörden çok çektiğini, bu ağır külfet ve ihanetin çok boyutlu sonuçlarına her alanda maruz kaldığını ifade etti.

Takdir Edilmesi Yerinde Bir Karar Olacaktır

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yapmış olduğu açıklamada; Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) komuta kademesinde devir teslimlerin gerçekleşeceği ve zaferlerin yıl dönümlerinin ardı ardına kutlanacağı günlerde, 2933 sayılı Madalya ve Nişanlar Kanunu’nun 2’nci maddesinin A fıkrasında sözü edilen “Devlet Şeref Madalyası”nın, belirli siyasi ve askeri şahsiyetlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiriyle verilmesinin düşünülebileceğini vurguladı. Genel Başkan Bahçeli, gerek yurt içinde, gerek yurt dışında terörle mücadele hususunda sayısız zafer ve üstün başarı göstermiş, göstermekte olan ve gelecekte de göstermekten geri durmayacak kahraman savaşçıların bu şekilde mükafatlandırılmasının takdir ve motivasyon açısından büyük önem arz ettiği fikrinde olduğunu belirtti.

About iga

Check Also

Ümit Öğretmen Öğrencilerine Dersleri Sevdiriyor

Sansasyonel Haber – Ümit Öğretmen Çocuk Odasında Çektiği Videolarla Öğrencilere Dersleri Sevdirmeyi Amaçlıyor Kayseri’de bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.