Home / Sansasyonel Haber / Dünyanın Konuştuğu O Kadın Kim

Dünyanın Konuştuğu O Kadın Kim

Sansasyonel Haber – Defalarca saç ve plaka değiştirdi! Dünyanın konuştuğu o kadın kim? Detaylar haberin devamında…

Rusya Federal Güvenlik Servisi’nin Rus siyaset bilimci Alexander Dugin’in kızı Darya Dugina’ya yapılan suikastın arkasında olduğunu iddia ettiği isim Natalya Vovk ile ilgili bilinmeyen detaylar ortaya çıktı. Rusya kadının Azov taburu ile bağlantısı olan bir casus olduğunu öne sürerken, Ukrayna bunu reddetti ve sansasyon yaratacak başka bir iddia ortaya attı. Ukrayna işgalinin sorumlularından biri olarak görülen Rus siyaset bilimci Alexander Dugin’in kızı Darya Dugina’nın hayatını kaybettiği suikasta ilişkin her gün yeni detaylar ortaya çıkıyor.

RUSYA KADININ İSMİNİ VERDİ

Rusya Federal Güvenlik Servisi (FSB) geçtiğimiz günlerde suikastın arkasında Ukrayna gizli servisinin olduğunu iddia etti ve Natalya Vovk isimli Ukraynalı kadının kamera görüntülerini paylaştı.

RUSYA VE UKRAYNA KARŞI İDDİALARDA BULUNUYORSuikastı geçekleştirdiği öne sürülen Natalya Vovk, bir anda dünya gündeminin bir numaralı manşeti haline geldi.

Rusya; Natalya Vovk’un, Darya Dugina’yı haftalarca takip eden Ukraynalı bir casus olduğunu Azov taburu ile bağlantısı olduğunu öne sürüyor.

Cinayet ile herhangi bir bağlantıları olmadığını iddia eden Kiev yönetimi ise Natalya Vovk’un kendilerine hizmet ettiğine dair hiçbir kanıt olmadığını ve Moskova’nın açıklamalarının çelişkili olduğunu belirtiyor.

DÜNYANIN KONUŞTUĞU O KADIN KİMPeki, dünyanın konuştuğu kadın, Natalya Vovk gerçekte kim? İşte, Natalya Vovk hakkında bilinenler…

Rusya Federal Güvenlik Servisi, Natalya Vovk’un 1976 yılında Ukrayna’nın Mariupol kentinde doğduğunu söylüyor.

Kremlin yanlısı Telegram kanallarında kadının soyadının Shaban olduğu öne sürüldü. Facebook’un Rusya’daki karşılığı olan VKontakte’de daha önce kullanılıp silinen bir profil, söz konusu iddiaları doğrular nitelikte. VKontakte’de en son 2016 yılında aktif görünen, Natalya Shaban’a ait bir profil yer alıyor.

RUSYA’YA KIZI İLE GİRİŞ YAPTI VE 2 KEZ PLAKA DEĞİŞTİRDİ

Rusya Federal Güvenlik Servisi; biri kız, diğeri erkek 2 çocuk annesi olduğu öğrenilen kadının suikast öncesi yapacağı gözlem için Rusya’ya kızı Sofia’yı da getirdiğini iddia ediyor.

Rusya Federal Güvenlik Servisi’nin verdiği bilgiler ve yayınladığı görüntülere göre Natalya Vovk, Rusya’ya 12 yaşındaki kızıyla birlikte 23 Temmuz tarihinde giriş yaptı.

Donetsk Halk Cumhuriyeti plakalı Mini Cooper marka bir araç ile sınırı geçen kadın ülkeye girdikten sonra plakasını değiştirdi ve Moskova’ya giderek Darya Dugina ile aynı binada bir daire kiraladı.

Kiraladığı apartman dairesinde Darya Dugina’yı haftalarca gözetlediği iddia edilen Natalya Vovk, arabanın altına bombayı yerleştirdikten sonra plakasını yeniden değiştirdi ve Avrupa Birliği üyesi olan Estonya’ya geçti.

KİMLİĞİ BELİRLENMESİN DİYE SAÇ RENGİ DEĞİŞTİRDİ

Darya Dugina’nın yaşadığı apartmanının merdiven boşluğunda ve arabasının yanında çekilip Rusya tarafından yayınlanan görüntülerde Natalya Vovk’un tanınmamak için saçını rengini sarıdan siyaha değiştirdiği görülüyor.

UKRAYNA’DAN SANSASYONEL İDDİA: NATALYA VOVK AYRILIKÇILARLA BAĞLANTILI

Ukrayna Başkanı Zelenski’nin danışmanı Mihail Podolyak, öne sürülen iddiaları ‘Moskova’nın kurgusu’ olarak tanımlayıp reddederken, Ukrayna yanlısı Telegram hesapları, Natalya Vovk’un Andrey Vovk adındaki ilk kocasının, Donbas’taki ayrılıkçılarla bağlantıları olduğunu ileri sürdü.

Andrey Vovk’un Ukrayna’dan ayrılmak için sahte bir referandum tertip ettiği, bu sebeple de Natalya Vovk’un Ukrayna’dan çok Rusya’ya sempati duyduğu ileri sürülüyor.

About iga

Check Also

Ümit Öğretmen Öğrencilerine Dersleri Sevdiriyor

Sansasyonel Haber – Ümit Öğretmen Çocuk Odasında Çektiği Videolarla Öğrencilere Dersleri Sevdirmeyi Amaçlıyor Kayseri’de bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.