Home / Sansasyonel Haber / Marvelin Efsane Karakteri Geri Dönüyor

Marvelin Efsane Karakteri Geri Dönüyor

Sansasyonel Haber – Hugh Jackman, yeni çıkacak olan Deadpool 3 filminde bir kez daha Wolverine karakterine hayat verecek!

Deadpool karakterine hayat veren oyuncu Ryan Reynolds, yayınladığı bir video ile 6 Eylül 2024’te vizyona gireceği açıklanan Deadpool 3 filminin asıl sürprizini verdi ve Hugh Jackman’ın Wolverine karakterine tekrar hayat vereceğini açıkladı.
Ryan Reynolds sosyal medya üzerinden, prodüksiyon öncesi hazırlık süreci devam eden Deadpool 3 filmi ile ilgili gelişmeleri aktardığı yeni bir video yayınladı.

Wolverine, Deadpool 3 ile ekranlara geri dönüyor!

Yayınlanan videoda Deadpool’un mizahi dili ile filmin 2023’te izleyici karşısına çıkamayacağını belirten Ryan Reynolds, filmde Hugh Jackman’ın bir kez daha Wolverine rolüne döneceğinin müjdesini verdi.

Hugh Jackman, 5 yıl önce son kez Logan karakterine hayat vermişti!

Hugh Jackman, son olarak 2017 yapımı Logan filminde sevilen karakteri son defa canlandırmıştı.

Yeni film, 2024’ün eylül ayında gösterime girecek!

Alınan bilgiye göre Ryan Reynolds ile Free Guy ve The Adam Project’e, Hugh Jackman ile Real Steel filmine imza atmış olan Shawn Levy’nin yönetmen koltuğunda oturacağı Deadpool 3 filmi, 6 Eylül 2024 tarihinde seyirci karşısına çıkacak.

About iga

Check Also

Ümit Öğretmen Öğrencilerine Dersleri Sevdiriyor

Sansasyonel Haber – Ümit Öğretmen Çocuk Odasında Çektiği Videolarla Öğrencilere Dersleri Sevdirmeyi Amaçlıyor Kayseri’de bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.